Let op voor phishing. Er circuleren momenteel mails in naam van Vanbreda Risk & Benefits die niet door onze medewerkers zijn verzonden. Ontvang je een e-mail met domeinnaam @vanbreda-be.com? Klik er niet op en meld het aan je vaste contactpersoon bij onze organisatie. Onze e-mailadressen eindigen steeds op @vanbreda.be.

Terug naar het overzicht
4 januari 2024
Pers

Vanbreda Risk & Benefits breidt DE&I inspanningen uit

In 2023 ondernamen we verschillende stappen om diversiteit, gelijkheid en inclusie meer te integreren in onze bedrijfsstrategie en sloten we een partnership af met Autimatic. Je leest meer over beide topics in het magazine van Lockton Global, het internationale netwerk waartoe Vanbreda Risk & Benefits behoort.

Zidis Vanbreda Risk Benefits ZAP Fotos slotmoment DEI Foto 55
We bieden alle huidige en toekomstige medewerkers gelijke kansen en moedigen hen aan zich te richten op hun eigen ontwikkeling, een positieve bijdrage te leveren aan de organisatie en elkaar te stimuleren.

In het voorjaar van 2023 richtte Vanbreda al een all-in adviescomité op om hun directiecomité een bredere kijk te bieden op de uitdagingen en opportuniteiten op het vlak van DE&I voor Vanbreda.

Pedro Matthynssens, CEO bij Vanbreda Risk & Benefits: "We streven voortdurend naar een open bedrijfscultuur waarin iedereen zich gerespecteerd, begrepen, betrokken en gewaardeerd voelt. Zo kan Vanbreda haar maatschappelijke verantwoordelijkheid waarmaken."

Lees het volledige artikel in het Lockton Global magazine hieronder:

Gere­la­teer­de berichten

Aesthetic Minimal Laptop On Table Mockup Instagram Post 5

Laat uw werk­ge­ver mee­be­ta­len voor uw gezondheid

Pers
28.03.2025

Steeds meer werknemers willen een tandzorg- of een andere gezondheidsverzekering via de werkgever. Die kan zo'n polis collectief aanbieden of via een cafetariaplan. Ook dat laatste is financieel interessant voor u. Consultant Health Care Steffi Petit en General Manager Health Care Bob Duys gaven in De Tijd meer uitleg over het succes daarvan.

Lees meer
Lees meer over Laat uw werkgever meebetalen voor uw gezondheid
Picture1

Onze bos­plantac­tie in de pers

Pers
19.03.2025

Zestig vrijwilligers, waaronder een heel aantal collega's, verzamelden zondagochtend om 1.600 bomen te planten tussen de Appeldonkstraat en bedrijvenpark De Veert in Willebroek. De boomplantactie slaat twee vliegen in één klap. De Gazet van Antwerpen kwam ter plaatse voor een kort verslag.

Lees meer
Lees meer over Onze bosplantactie in de pers
Cyber resized

Elke week één nieuw cybe­rin­ci­dent bij Bel­gi­sche bedrijven

Pers
13.03.2025

Cyberaanvallen treffen Belgische bedrijven harder dan ooit: Vanbreda Risk & Benefits, de grootste verzekeringsmakelaar van het land, registreerde vorig jaar elke week één nieuw cyberincident. Dat is een stijging van 64% ten opzichte van 2023. Hoewel drie vierde van de schade beperkt bleef tot 20.000 euro, liep 4% van de bedrijven meer dan 1 miljoen euro schade op. Toch blijven veel bedrijven in ons land de risico's nog altijd onderschatten. De nieuwe Europese richtlijnen* om de weerbaarheid van bedrijven tegen cyberaanvallen op te krikken, moeten daar in 2025 verandering in brengen.

Lees meer
Lees meer over Elke week één nieuw cyberincident bij Belgische bedrijven
Beeld artikel hospi

Wacht­po­lis helpt hos­pi­ta­li­sa­tie­ver­ze­ke­ring betaal­baar te hou­den voor gepensioneerden

Pers
19.02.2025

Als kersvers gepensioneerde de hospitalisatieverzekering van je werkgever inruilen voor een individueel exemplaar, kan je veel geld kosten. Met een wachtpolis kan je zo’n financiële kater vermijden. Maar hoe werkt dat? Hoeveel kost de premie? En wat zijn de addertjes onder het gras? Het Laatste Nieuws klopte met deze vragen aan bij enkele toonaangevende spelers in de verzekerings- en gezondheidssector waaronder Vanbreda. Je leest er hieronder meer over.

Lees meer
Lees meer over Wachtpolis helpt hospitalisatieverzekering betaalbaar te houden voor gepensioneerden